Școala Gimnazială Omega

Școala Gimnazială Omega funcționează de peste 10 ani ca instituție de învățământ preuniversitar, scopul nostru fiind acela de a dezvolta un mediu favorabil învățării, de a le oferi elevilor un start solid în educație prin dezvoltarea deprinderilor, prin îmbogățirea cunoștințelor și prin modelarea personalității lor.

OVERVIEW

This web page scoalaomega.ro currently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have sifted eighteen pages inside the site scoalaomega.ro and found zero websites referring to scoalaomega.ro. We were able to note one mass networking sites possessed by this website.

SCOALAOMEGA.RO RANKINGS

This web page scoalaomega.ro has seen alternating amounts of traffic all through the year.
Traffic for scoalaomega.ro

Traffic ranking (by month) for scoalaomega.ro

Traffic ranking by day of the week for scoalaomega.ro

WHAT DOES SCOALAOMEGA.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoalaomega.ro Mobile Screenshot of scoalaomega.ro Tablet Screenshot of scoalaomega.ro

SCOALAOMEGA.RO HOST

I detected that a lone root page on scoalaomega.ro took three thousand five hundred and ninety-four milliseconds to stream. I could not detect a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
85.9.35.254

I diagnosed that this website is operating the Apache os.

Școala Gimnazială Omega

DESCRIPTION

CONTENT

This web page scoalaomega.ro had the following in the site, "Școala își propune să dezvolte un mediu favorabil învățării, să le ofere elevilor un start solid în educație prin dezvoltarea deprinderilor și îmbogățirea cunoștințelor, prin modelarea personalității lor." Our analyzers viewed that the website stated " Școala noastră este spațiu în care sunt reunite, într-o armonie deplină munca, seriozitatea, educația de calitate, spiritul de echipă, conlucrarea, cooperarea și conviețuirea pașnică." The Website also said " Gândim în perspectivă punând la dispoziția dumneavoastră 3 cicluri de învățământ preșcolar, primar și gimnazial."

VIEW SUBSEQUENT WEBSITES

Şcoala Ortodoxă Sf. Antim Ivireanul

Vino și înscrie-ți copilul la prima Școală Gimnazială Ortodoxă din Timișoara. Educația merge mai departe,. Din toamnă cu clasa a V-a și a VI-a! Toamna se numară bobocii, iar vara. olimpicii! Toamna se numară bobocii, iar vara. olimpicii! Misiunea noastră este să creștem generații viitoare de tineri cu o educație temeinică, fundamentată pe valori creștin .

OSTEOPAT.RO

2014 va incepe un nou ciclu de formare in osteopatie. daca doriti sa vedeti ce inseamna osteopatia puteti . Intre 15-17 noiembrie se va desfasura la milano un congres international de osteopatie sub titlul . Suntem bucurosi sa anuntam ca vom inaugura un centru de pregatire si la bucuresti iar intre 13-16 septembrie va incepe aici un . Zilele portilor deschise in 2013.

Scoala Parintilor - Copiii si educatia acestora

Nimeni n-a inventat inca un test de inteligenta mai bun decat viata de casnicie. Subiecte de ingrijorare privind copiii din Romania. Evolutia standardelor internationale referitoare la drepturile copilului. Sfantul Andrei, ocrotitorul Romaniei. Posturile de peste an 2013. Ce iti spune sufletul? PARINTII DE VORBA CU MEDICUL.

Școala Gimnazială Parța

Subscribe to our RSS Feed. Generated by Facebook Photo Fetcher 2. On iunie 16th, 2015. On iunie 16th, 2015.

Şcoala pentru toţi - portal educaţional dedicat elevilor nevăzători

Fundalul este reprezentat de o tablă dintr-o sală de clasă. În partea stângă, profesoara stă la catedră. În partea dreaptă se află o fetiţă cu ochelari cu lentile groase şi un băiat. Pe tablă scrie cu alb Şcoala pentru toţi în text normal şi în Braille. Bine aţi venit la Şcoala pentru toţi. Informaţia de pe acest site vine în completarea a ceea ce se învaţă la clasă, oferind elevilor un sprijin în pregătirea de zi cu zi.